درباره "شهرما"

 

شرکت فکر‌برتر‌کارآفرینان از سال ۱۳۹۶ توسط مهندسین و کارشناسان حرفه ای شروع بکار نموده است و در سال ۱۳۹۷ بعد از یکسال تحقیق در زمینه بازارواقتصاد خرید وفروش خودرو‌های کارکرده و صفر با توجه به نیاز و مشکلات مردم در امر خرید‌و‌فروش خودرو و حضور دلالان سودجو در این زمینه و سلب اعتماد مردم در این حوزه تصمیم به راه اندازی وب سایتی با نام "شهرما" با هدف ایجاد محیطی امن و آسان در فضای‌ مجازی جهت تسهیل در امر خرید‌‌و‌فروش خودرو, اطلاعات, قیمت و اخبار خودرو؛ خدمات حقوقی و در خصوص تعامل ساده تر خریداران و فروشندگان خودرو نموده است. 


وب سایت "شهرما" با بکارگیری فن آوری روز دنیا و ایجاد طراحی نو و کاربردی آسان جهت استفاده بهتر تمامی هموطنان نموده است و تمامی قسمت ها به صورت کامل به شرح زیر تفکیک شده است: 


در قسمت "خرید" می توانید به صورت لحظه ای آگهی های ارسال شده توسط کاربران را مشاهده نمایید و همچنین می توانید در قسمت فیلتر, آگهی را مطابق با نظر خود انتخاب و فیلتر کرده و به جستجوی خودرو مورد نظر خود بپردازید. 

در قسمت "فروش " می توانید با توجه به تعرفه های موجود در این قسمت و توضیحات کاملی که مربوط به هر تعرفه در زیر آن آمده است بسته مورد نظر خود را انتخاب نموده و در مراحل بعدی آن ,اطلاعات مربوط به خودرویی که برای فروش دارید را وارد نمایید. 

در قسمت "شهرماخودرو "به روزترین و جدیدترین اطلاعات خودروها با انواع برندهای موجود در کشور ثبت شده است که این اطلاعات از معتبرترین سایت های داخلی و خارجی جمع آوری شده است و به صورت مداوم توسط تیم کارشناسی "شهرما" بروز رسانی می شود. 

 در قسمت "قیمت خودرو "تمامی قیمت خودروهای روز کشور از معتبرترین منابع قیمت خودرو جمع آوری و قرار داده شده است و مداوم توسط تیم شهرما بروز رسانی می شود. 

 در قسمت "اخبار" می توانید اخبار روز خودروهای داخلی و خارجی را مشاهده نمایید که این اطلاعات با ذکر منبع می باشد. 

 

گروه شهرما با نگاهی نو با ایده و طراحی هایی با پشتوانه علمی تلاش خود را در جهت ایجاد دهکده مجازی خودرو قدم برمی دارد همانا باعث ارتقاء صنعت خرید و فروش و کیفیت آن در زندگی مردم عزیز کشورمان شویم. 

امید است "شهرما" در رسیدن به این هدف با همراهی هموطنان گرامی باعث افتخار ایران عزیزمان گردد.

وب سایت "شهرما" در همان سال اول راه اندازی خود موفق به اخذ تندیس برترین وب سایت در حوزه آگهی و تبلیغات از جشنواره جوان کارآفرین گردید. همچنین در سال دوم نیز در جشنواره وب ایران جزء سایت های برگزیده از نظر رای مردمی انتخاب گردید.